РЕЄСТРАЦІЯ

До табору «Діти Дніпра»

Реєстрація

Діти Дніпра
Спортивно-патріотичний табір

Творчість

Малювання, вишивання, театральне мистецтво, плетіння, вижигання по дереву,виготовлення національних прикрас та сувенірів, виступи на естраді

Здоров’я

Футбол, баскетбол, спортивне орієнтування, плавання, скаутська культура та інше

Відпочинок

«Концерти на естраді, «Патріотичні забави» с залученням «Школи Козацького гарту» та багато іншого


Про нас

Діти Дніпра

Спортивно–патріотичний табір за сприянням Дніпропетровської міської ради та мера міста Дніпро Філатова Бориса Альбертовича.

 Табір «Діти Дніпра» – це безкоштовний соціальний проект, розрахований на дітей 8-15 років, виключно мешканці міста Дніпро, включаючи наступні категорії: талановиті діти, діти соціально незахищеної групи, діти спортсмени.

Знаходиться табір за адресою ж /м Придніпровськ, вул. Гаванська, 11.

Його мета – підвищення патріотичного духу маленьких містян. У минулому році табір вийшов на загальноміський рівень. В цьому році в таборі “Діти Дніпра” оновили програму перебування. На території установи створили скаутський осередок, де малечу вчать в’язати різні вузли, ставити намети і орієнтуватися за компасом. Пластуни запевняють: до занять охоче долучаються і хлопці, і дівчата. Заробив мотузковий парк. Канати закріпили на безпечній висоті, крім того за завойовниками надземної траси постійно стежать вожаті. Програму втілює в життя команда досвідчених вихователів, аніматорів, обслуговуючий та технічний персонал (70 одиниць штату на 300 дітей)

Для того, щоб відправити Вашу дитину до табору необхідно пройти електронну реєстрацію на нашому сайті за посиланням http://ztv.dp.ua/dt/register/

Для цього, одному з батьків, потрібно зареєструватися в особистому кабінеті, після чого заповнити реєстраційну форму,в якій вказуються персональні дані дитини і одного з батьків, що має реєстрацію в місті Дніпро. До реєстраційної форми обов’язково додаються скан-копії наступних документів:

  • Свідоцтво про народження дитини;
  • Паспорт одного з батьків (всі заповнені сторінки);
  • Ідентифікаційний код одного з батьків.

Обов’язкові умови:

  • Міська реєстрація одного з батьків дитини у місті Дніпро;
  • Вік дитини  повних 8-15 років;
  • Можливість своєчасно надати медичну довідку про стан здоров’я дитини (форми 079/О).

Після перевірки реєстраційних даних батьки отримують повідомлення про успішну реєстрацію на       e-mail, і в особистому кабінеті батьків відкривається доступ на друк путівки. Батьки роздруковують путівку, збирають список документів, необхідних для звірки на площі.                                                                                            

Важливо! При собі обов’язково потрібно мати медичну довідку форми 079/О  з випискою про щеплення, а також оригінали документів, які подавалися при реєстрації. Медичну довідку бажано взяти заздалегідь або ж день у день із датою заїзду. Медична довідка дійсна 3 дні.

В зазначений у путівці день від’їзду дітям, у супроводі одного з батьків, необхідно дістатися пл. Героїв Майдану о 09:00 ранку, де на них чекатимуть автобуси, для подальшого перевезення до табору. Відпочинок триває 6 днів. Після закінчення зміни дітей привозять назад на пл. Героїв Майдану об 12:30 .

Можливість відвідати табір надається один раз на рік, при умові наявності вільних місць. Отримати додаткову інформацію, щодо умов проекту можна  за телефоном гарячої   лінії +38 (067) 550-06-70.Діти Дніпра 2017
у цифрах

Змін

Дітей

Персонал


Є питання?
Ми завжди раді Вам допомогти

Ми знаходимось за адресою

ДОЛ «ім. В. Терешковой»
(ж\м Придніпровськ, вул. Гаванська, 11)

deti@ztv.dp.ua

(067) 550-06-70

Діти Дніпра у Facebook

Заїзди відбуваються з понеділка по суботу

 

Діти Дніпра