Реєстрація дитини у резерв

Якщо, з якихось причин, Ви не встигли зареєструвати вашу дитину до табору на певну зміну, ми пропонуємо Вам зареєструватись до резерву. Ви так само заповнюєте реєстраційну форму, додавши скан-копії документів, обираєте бажану дату, коли дитина зможе поїхати до табору.

У разі появи вільних місць на вказану в реєстраційній формі дату заїзду, вам зателефонує спеціаліст контактного центру і обговорить можливість вашої дитини поїхати в табір на місце, що звільнилося.

Зверніть увагу! До реєстраційної форми обов’язково додаються скан-копії наступних документів:

  • Свідоцтво про народження дитини
  • Паспорт одного з батьків (Всі заповнені сторінки)
  • ідентифікаційний код одного з батьків

ВАЖЛИВО:

  • *! Якщо у Вас є розбіжності з даними дитини, наприклад різні прізвища, тощо! Необхідно надати документи, що підтверджують реєстрацію одного з батьків у м. Дніпро та спорідненість дитини з батьками! (Наприклад: свідоцтво про шлюб, про розлучення, документ підтверджуючий зміну прізвища, тощо).
  • *! Данна програма розрахована виключно на громадян міста Дніпро. Тому підтвердженням права на отримання участі у програмі Вашої дитині може бути ВИКЛЮЧНО реєстрація у паспорті, посвідка на тимчасове проживання або довідка переселенця!
  • *! У випадку, якщо зазначенні при реєстрації дані НЕ співпадають з даними оригіналів документів, в отримані посадкового талону БУДЕ ВІДМОВЛЕНО!
  • Для успішного відправлення дитини треба ОБОВЯЗКОВО надати “Медичну довідку на учня, який від’їжджає в оздоровчий табір” (Форма 079) та “Довідку по щеплення” (Форма 063) дійсні на момент виїзду дитини до табору та пройти медогляд на місці відправлення автобусів.
  • *! Якщо дитина не має проби Манту поточного року, то необхідно надати заключення Рентген обстеження легенів або висновок фтизіатру.

Отримати додаткову інформацію щодо наявності резервних місць можна за телефоном гарячої лінії +38 (067) 550-06-70.

ОБЕРІТЬ БАЖАНI ЗМІНИ (ДО 3-х), ЗГIДНО ВIКУ ВАШОI ДИТИНИ


Інформація про дитину

У форматі ДД.ММ.РРРР

Свідоцтво про народження

Коли видано, у форматі ДД.ММ.РРРР

Інформація про батьків (одного)

Коли виданий, у форматі ДД.ММ.РРРР

Контактні данні

Не викорисовуйте пошту, на яку Ви не зможете увійти (yandex.ru, mail.ru)

Документи

Ви можете завантажити графічні файли JPG, PNG, або скан-копії в формті PDF. Увага! Розмір одного файла не повинен перевищувати 3 Мб

При наявності

Той, що вказан при реєстрації

1,2 сторінка

3,4 при наявності

Реєстрація (Прописка)

Той, що вказан при реєстрації