Шановні батьки!

Реєстрацію до спортивно-патріотичного табору «Діти Дніпра» сезону 2021 буде відкрито 21 травня на сайті ztv.dp.ua

Як завжди, ми чекаємо мешканців Дніпра 8-15 років на активний та насичений відпочинок!

Будь ласка, заздалегідь ознайомтеся з умовами перебування у таборі, підготуйте документи для успішної он-лайн-реєстрації та визначте комфортні дати для відпочинку Вашої дитини.

Увага!!! Відповідальність за стан здоров'я дитини на момент відправлення її до табору покладається виключно на батьків.

Шановні батьки!!! Ознайомте , будь ласка, свою дитину з санітарно – епідеміологічними правилами и необхідністю їх дотримання.

Для того, щоб відправити Вашу дитину до табору, необхідно здійснити електронну реєстрацію на нашому сайті.

Важливо! Реєструвати дитину повинен той з батьків, який буде супроводжувати дитину на вул. Січеславська Набережна, 33 (біля цирку) день від’їзду до табору і який має державну реєстрацію в місті Дніпро.

Для цього одному з батьків потрібно заповнити реєстраційну форму, де зазначаються персональні дані дитини та одного з батьків, який має державну реєстрацію в місті Дніпро.

Обов’язкові умови:

 • міська реєстрація одного з батьків дитини у місті Дніпрі;
 • вік дитини - повних 8-15 років;
 • УВАГА!!! Для успішного відправлення дитини треба ОБОВЯЗКОВО надати “Медичну довідку на учня, який від’їжджає в оздоровчий табір” (Форма 079) з обов’язковою відміткою про неконтактність з інфікованими та “Довідку по щеплення” (Форма 063), дійсні на момент виїзду дитини до табору та пройти медогляд на місці відправлення автобусів.
 • !!! Дитина допускається до табору відпочинку лише при наявності всього переліку щеплень згідно віку!!! +
 • *! Якщо дитина не має проби Манту поточного року, то необхідно надати заключення Рентген обстеження легенів або висновок фтизіатру.

До реєстраційної форми обов’язково додаються скан-копії наступних документів:

 • свідоцтво про народження дитини;
 • паспорт одного з батьків (всі заповнені сторінки);
 • ідентифікаційний код одного з батьків.

Важливо:

 • *! Якщо у Вас є розбіжності з даними дитини, наприклад різні прізвища, тощо! Необхідно надати документи, що підтверджують реєстрацію одного з батьків у м. Дніпро та спорідненість дитини з батьками! (Наприклад: свідоцтво про шлюб, про розлучення, документ, що підтверджує зміну прізвища, тощо).
 • *! Дана програма розрахована виключно на громадян міста Дніпро.
 • *! У випадку, якщо зазначені при реєстрації дані НЕ співпадають з даними оригіналів документів, в отримані посадкового талону БУДЕ ВІДМОВЛЕНО!

Після заповнення реєстраційної форми батьки отримують лист на e-mail з інформацією про подальші дії. За 2 тижні до від’їзду Ви отримаєте ще один лист з назвою “Запрошуємо отримати посадковий талон”. В цьому листі буде зазначено персональний реєстраційний номер, дата та місце отримання посадкового талону, з яким Ваша дитина буде мати право відвідати табір! :)

Далі все дуже просто :) Пакет документів здали – посадковий талон отримали! :)

Перелік необхідних документів:

 1. Оригінал + копія паспорту (1,2,3 сторінки та сторінка з реєстрацією) одного з батьків, *! що реєстрував дитину (з позначкою “Згідно з оригіналом”, підпис та ПІБ)
 2. Оригінал + копія ідентифікаційного коду, одного з батьків, *! що реєстрував дитину (з позначкою “Згідно з оригіналом”, підпис та ПІБ)
 3. Оригінал + копія свідоцтва про народження дитини, яка їде до табору (з позначкою “Згідно з оригіналом”, підпис та ПІБ)

У зазначений у посадковому талоні день від’їзду дітям у супроводі одного з батьків, який реєстрував дитину на сайті ztv.dp.ua і має державну реєстрацію в місті Дніпро, необхідно дістатися на вул. Січеславська Набережна, 33 (біля цирку). Пред’явити при посадці до автобусу наступні документи:

 1. Оригінал паспорту одного з батьків, *! що реєстрував дитину
 2. Оригінал свідоцтва про народження дитини, яка їде до табору
 3. Посадковий талон
 4. “Медичну довідку на учня, який від’їжджає в оздоровчий табір” (Форма 079) та “Довідку про щеплення” (Форма 063) дійсні на момент виїзду дитини до табору.

Збір батьків з дітьми відбувається з 08:00 до 9:30 години ранку. Відправлення автобусів до табору відбувається о 9:30 годині ранку Відпочинок триває 6 днів з понеділка по суботу.

Після закінчення зміни діти повертаються назад автобусами на вул. Січеславська Набережна, 33 (біля цирку) о 12 годині.

Можливість відвідати табір надається один раз на рік, при умові наявності вільних місць.

Увага! Дотримання карантинних вимог є обов’язковим для всіх учасників проєкту!!! Звертаємо увагу, що на період перебування вашої дитини в таборі забороняються будь - які відвідування! Всі питання вирішуються виключно через адміністрацію табору!

Отримати додаткову інформацію щодо умов реєстрації можна за телефоном гарячої лінії

+38 (067) 550-06-70.

З нетерпінням чекаємо Ваших діточок у оновленому таборі!


Резервні місця

Отримати додаткову інформацію щодо наявності резервних місць можна за телефоном гарячої лінії +38 (067) 550-06-70.

Оберіть зміну


Інформація про дитину

У форматі ДД.ММ.РРРР

Свідоцтво про народження

Коли видано, у форматі ДД.ММ.РРРР

Інформація про батьків (одного)

Коли виданий, у форматі ДД.ММ.РРРР

Контактні данні

Не викорисовуйте пошту, на яку Ви не зможете увійти (yandex.ru, mail.ru)

Документи

Ви можете завантажити графічні файли JPG, PNG, або скан-копії в формті PDF. Увага! Розмір одного файла не повинен перевищувати 3 Мб

Той, що вказан при реєстрації

1,2 сторінка

3,4 при наявності

Реєстрація (Прописка)

Той, що вказан при реєстрації